Beschrijving
Over haar
Deze sekspop transformatie 4chan echte pop is een superbsey liefdespop waarmee je je intieme leven kunt opfleuren. Dit komt omdat een fucking reactieve sekspop een echt seksueel stimulerende ervaring is. Mooreve, als je niet weet hoe je poppenmake-up moet doen. Deze prachtige levensechte sekspop is geen zelfgemaakte palin sekspop. Dit betekent dat je je geen zorgen hoeft te maken over zulke dingen. Dit komt omdat deze amanda cerny sekspop volledig is voorbereid op jouw volledige sexy genot.
Bovendien is deze anime siliconen sekspop gebouwd om lang mee te gaan. Dankzij een solide bouwkwaliteit en hygiëne-aanbevelingen. Je zult geen sekspopuitslag krijgen, zelfs niet na een lange tijd van het gebruiken van deze prachtige sexy echte pop.
Daarom is deze sekspop met tieten en pik een echt bevredigende seksuele partner. Dit betekent dat neuken s sekspop prom,ise niets anders dan pure extase. Dit maakt deze ebbenhouten echte liefdessekspop de perfecte seksuele metgezel.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | C-cup van 157 cm |
| Borstbeeld | 75cm |
| Onderborst | 60cm |
| Taille | 53cm |
| Heupen | 97cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Orale diepte | 13cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 40kg |
Poppen Galerij










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.