Beschrijving
Over haar
trots om de Knetsch Sex Doll te presenteren – een innovatie om u te helpen al uw fantasieën uit te leven. De pop die hieronder is afgebeeld is een realistische siliconen sekspop en het werk dat eraan is gedaan, zorgt ervoor dat hij er zo echt mogelijk uitziet en zo prettig is om te gebruiken. De huid is glad, net als echte huid en de gewrichten kunnen op veel manieren worden gebogen, wat betekent dat hij zich aan veel posities kan aanpassen en elke scène zo echt aanvoelt.
Maar wat kan een sekspop anders maken dan de andere van Knetsch? De uniciteit van ons ontwerp is gebaseerd op de keuzes waarbij u elementen kunt selecteren zoals haarkleur, oogkleur en lichaamsvorm van uw voorkeur van uw partner. Bovendien biedt de nieuwste warmtetechnologie een warm oppervlak dat aanvoelt als aanraking op de huid om ervoor te zorgen dat zij zondig warm is.
Nog steeds aan het snijden, hier zijn wat lovende recensies op sommige sites zoals Reddit waar gebruikers letterlijk hun vreugde uitten terwijl ze dit ongelooflijke product gebruikten. Geniet zoals je het nog nooit eerder hebt gedaan met Knetsch Sex Dolls. Bestel de jouwe vandaag nog!
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 163cm |
| Bovenste buste | 79cm |
| Onder buste | 64cm |
| Taille | 55cm |
| Heup | 84cm |
| Been | 80cm |
| Voet | 19cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
| Orale diepte | 12cm |
| Netto gewicht | 35kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.