Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Lichaamsgrootte | 162 cm F-cup |
| Netto gewicht | 34kg |
| Volledige buste | 83cm |
| Onder buste | 59cm |
| Taille | 54cm |
| Heup | 89cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Schouder | 35cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.