Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Lichaamsgrootte | G-cup van 153 cm |
| Netto gewicht | 44kg |
| Volledige buste | 97cm |
| Onder buste | 61cm |
| Taille | 53cm |
| Heup | 113cm |
| Voet lengte | 20cm |
| Schouder | 37cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.