Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 168cm |
| Borst | 95cm |
| Taille | 61cm |
| Heup | 98cm |
| Schouder breedte | 36cm |
| Arm lengte | 68cm |
| Handlengte | 16cm |
| Been Lengte | 97cm |
| Dij Lijn | 57cm |
| Kalf Lijn | 33cm |
| Voeten Maat | 19cm |
| Orale diepte | 10 cm |
| Vagina Diepte | 14cm |
| Anale diepte | 10 cm |
| Netto gewicht | 44,8 kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.