Beschrijving
Over haar
Herinneringen helpen gevoelens te herscheppen. Dit is hetzelfde met de mannelijke sekspop torso gif. Terugdenken aan de seksuele momenten met de hw dolls sekspop Nicki 163 cm maakt dat je die sensaties opnieuw wilt creëren. Het Taylor sekspop naakt lichaam trekt je aan en je verlangt op het eerste gezicht naar seks.
Wanneer een vrouw een dure sekspop neukt, is er de mogelijkheid om meerdere orgasmes in één sessie te krijgen. Een torso vrouwelijke sekspop heeft stevige borsten die lekker zijn om te zuigen. Homo proberen met mannelijke sekspop porno levert maximale resultaten op. De will Ferrell sekspop kan worden aangepast met piklengtes voor elke klant.
De full size sex doll demo is een manier om de full size Annebelle doll sex doll te testen. Met de elite doll world hebben verschillende mensen echt genot kunnen ervaren.
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 170cm |
| Bovenste buste | 101cm |
| Onder buste | 59cm |
| Taille | 56cm |
| Heup | 97cm |
| Been | 87cm |
| Voet | 21cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
| Netto gewicht | 44kg |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.