Beschrijving
Over haar
Jade here is a slim thick busty babe sex doll designed solely for men who want to Enjoy a wild Enjoy with their full body love doll. The sexy and beautiful lifelike real doll you’re checking out is Inspired by Lara Croft doll. Its not a hidden fact that this loveacorn life size TPE sex doll combines beauty with the strength of Lara Croft.
Jades half body sex doll design has a realistic sex doll bigbutt and porn sex doll. bubble. butt that makes her perfect for any sexual fantasy. Jade is the ideal choice for the male sex doll synthetics enthusiast as she offers a special blend of realistic goodness and sexiness.
DI’ve into the world of this real life real doll Jade 163cm WM BBW sex doll and Enjoy muscle sex doll forums where story transformed into sex dolls abound. Whether you’re looking for a porn sex doll or a captivating companion Jade will gI’ve an Enjoy like no other.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 159cm |
| Borst | 82cm |
| Onder Borst | 59cm |
| Taille | 58cm |
| Heup | 94 cm |
| Arm lengte | 49cm |
| Schouder breedte | 30cm |
| Dij lijn | 52cm |
| Been Lengte | 92 cm |
| Voeten Maat | 21cm |
| Orale diepte (alleen zachte kop) | 12cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 33,7 kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.