Beschrijving
Over haar
Heb je ooit een Aziatische sekspop met grote borsten gehad?
Wacht, je weet niet wat dat is? Dat is wat er gebeurt als je een Japanse liefdespop neukt, en wij hebben de beste sekspop voor je geld. Je kunt haar vinden op het echte poppenforum, beoordeeld als een van de beste echte Aziatische sekspop met grote borsten voor mannen. Er zijn drie bijzondere dingen aan deze realistische sekspop. Mannen kunnen nooit genoeg krijgen van haar mooie gezicht en omvangrijke buste. Ten tweede is ze een goedkope pop, waar je heel lang plezier van zult hebben. En het derde? Ze is een sekspop op menselijke maat met ingebouwde verwarming.
Al deze lof, hoe heet ze? Clare.
Clare is een van de mooiste liefdespoppen die we hebben gemaakt, en we zijn erg trots op haar. Ze heeft naar boven gerichte ogen, een slanke, kleine neus en pruilende rode lippen. Ze heeft ook een strakkere huid en een flexibel metalen skelet waarmee ze verschillende poses kan maken. Ze poseert als een model en heeft een elegante uitstraling.
Ze wordt ook geleverd met een schoonmaakdoekje en een etui voor de juiste opslag. Je zult nog vele jaren genieten van deze Aziatische sekspop met grote borsten.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 153cm |
| Borstbeeld | 109 cm |
| Taille | 56cm |
| Heup | 90cm |
| Schouder | 31cm |
| Arm | 45cm |
| Been | 84cm |
| Voet | 18cm |
| Netto gewicht | 39kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.