Beschrijving
Over haar
Vind je make-up bij meisjes fascinerend? Make-up is een grote opwinding voor jou, dan is Taira met de poppenmake-up het beste voor jou. Met de make-up op krijg je een hyperrealistische pop, en als je er helemaal niet mee akkoord gaat, vergeet je dat je sekspoppartner geen echt mens is.
Deze mensachtige pop heeft een elegante vorm en drie openingen voor seksuele doeleinden; als je wilt, kun je de jouwe krijgen met de kreun- en trilfunctie. Ze is zowel een anale sekspop als een dikke sekspop.
Ze is een stijlvolle pop en evengoed een betaalbare sekspop. Deze perfecte pop ziet een schone huid; je zult je voor altijd tot haar aangetrokken voelen. Deze hete sekspop is het geld dat je aan haar uitgeeft waard, maar ze is ook heel betaalbaar. Ze is een hele goede, en ze zou je goed gezelschap geven als je daar zin in hebt; je kunt haar helemaal over je heen hebben in bed; het maakt haar niet uit; ze houdt ervan.
Ze heeft een flink aantal poppenhoudingen, en ze zal niet klagen over wat je ook met haar wilt doen; ze is de meest realistische sekspop ooit met een flexibel skelet, dus het is tijd om haar te pakken te krijgen.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 170cm |
| Borst | 77 cm |
| Taille | 52cm |
| Heup | 85cm |
| Schouder | 33cm |
| Arm lengte | 62 cm |
| Voet lengte | 20cm |
| Netto gewicht | 35KG |
| Orale diepte | 13cm |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij



































































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.