Beschrijving
Over haar
Het is mogelijk om een sekspop defect te krijgen, maar het kan worden opgelost. Je kunt 3D sekspop sjablonen downloaden die laten zien hoe je een kleine kont sekspop defect kunt doorstaan. De Delores sekspop heeft stevige borsten die zacht zijn als je ze vastpakt.
Het is mogelijk dat de sekspop Valparaiso Indiana porno als voorspelmateriaal fungeert. Dit betekent dat je de bewegingen daar kunt nadoen en tegelijkertijd opgewonden kunt raken. De molly evo sekspop is gemaakt van Tpe, een materiaal met een duurzame samenstelling.
De Japanse sekspop op ware grootte is misschien niet perfect voor jou. Daarom is de Vulcan sekspop maattabel toegevoegd om te helpen. Bij het leveren van de sekspop Beatriz is discrete verzending beschikbaar. De zwarte sekspop wordt door velen gekocht omdat deze niet vlekt, maar je kunt de huidskleur op elk moment veranderen.
Dimensies
| Hoogte | 165cm |
| Gewicht | 40kg |
| Borsten | 87cm |
| Onder buste | 69cm |
| Taille | 63cm |
| Heup | 111cm |
| Schouder | 38cm |
| Dij | 51cm |
| Voet | 23cm |
| Vagina | 18cm |
| Anus | 17cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.