Beschrijving
Over haar
De Stormy Daniel sekspop had een aanbeveling, en wie zijn wij om daar niet naar te luisteren? De Imani Afrikaanse zwarte sekspop is een van de beste sekspoplichamen die ooit zijn gebeeldhouwd. Je zult dol zijn op deze sekspop in fursuit, in elke gewenste stof, in vele verschillende vormen. Je zult genieten van de sekspop die haar activiteiten naar je streamt, en sterker nog, je zult deze sekspop vooral leuk vinden tijdens je militaire dienst. Ze is een hippe sekspop, helemaal mee met alle trends op het gebied van sekspoppen. Ze is zo perfect gemaakt dat zelfs de foto's van de sekspopvagina's alleen al genoeg zijn om je op te winden. De Aziatische sekspop met grote borsten is perfect voor een Aziatische sekspop van 158 cm, en je zult haar zo geweldig vinden dat je haar niet wilt delen – ook al is het best spannend als jongens een sekspop dubbelteamen. Je zult gegarandeerd dol zijn op deze sekspop.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 163cm |
| Borst | 100cm |
| Taille | 68cm |
| Heup | 105cm |
| Schouder | 37cm |
| Been Lengte | 75cm |
| Arm lengte | 63cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Netto gewicht | 51KG |
| Orale diepte | 12cm |
| Vaginale diepte | 22cm |
| Anale diepte | 18cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.