Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 163cm |
| Borstbeeld | 82,5 cm |
| Onder buste | 65,5 cm |
| Taille | 57cm |
| Heup | 87cm |
| Schouder | 34cm |
| Arm lengte | 52cm |
| Palm | 17cm |
| Been lengte | 101cm |
| Voet | 21cm |
| Vagina | 18cm |
| Anus | 16cm |
| Gewicht | 36kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.