Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Højde | 163 cm |
| Buste | 82,5 cm |
| Under Bust | 65,5 cm |
| Talje | 57 cm |
| Hofte | 87 cm |
| Skulder | 34 cm |
| Armlængde | 52 cm |
| Håndflade | 17 cm |
| Benlængde | 101 cm |
| Fod | 21 cm |
| Vagina | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Vægt | 36 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.