Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 160cm |
| Borst | 88cm |
| Onder Borst | 65cm |
| Taille | 61cm |
| Heup | 94 cm |
| Arm lengte | 70cm |
| Schouder breedte | 41cm |
| Kalf lijn | 33cm |
| Dij lijn | 53cm |
| Been Lengte | 72cm |
| Voeten Maat | 23,5 cm |
| Orale diepte (alleen zachte kop) | 12cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 36kg |
Poppen Galerij










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.