Beschrijving
Over haar
De kenmerken van sekspoppen kunnen niet reëler zijn. Het echte poppenkutje heeft een roze kleur, wat de kleur is van een nat poesje. Het zit strak en wordt strakker rond je penis terwijl je probeert te penetreren. Echte seksspeeltjes voor poppen maken van seks een routinezaak. Het leukste is dat deze liefdespoppen altijd beschikbaar zijn.
In de Japanse sekspopporno is de video-sekspop te zien die orale seks geeft aan een man. Dit soort levensechte sekspop-pornovideo's creëren een evenwichtige sfeer voor seks. Het neuken van siliconen sekspoppen is een geweldige prestatie. De pop is niet glad en is ontworpen om lang mee te gaan.
Echte poppen, zoals de moedersekspop, hebben een echt poppenkutje. Dit maakt haar lichaam spannender. Het voelt als de echte vagina van een menselijke vrouw. De seksspeeltjespop voor mannen brengt haar een spel naar de sessie. Haar verlangens zijn om jou seksuele bevrediging te brengen.
Het combineren van echte sekspoppen in seksuele orgieën of groepsseks is perfect. Hierdoor leer je je sekspop goed kennen. Je hoeft je eigenlijk geen zorgen te maken dat je agressief wordt. Ze zal niet klagen.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 170cm |
| Borstbeeld | 89cm |
| Taille | 57cm |
| Heup | 98cm |
| Schouder | 36cm |
| Arm | 51cm |
| Been | 80cm |
| Voet | 20cm |
| Netto gewicht | 40kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.