Beschrijving
Over haar
Aziatische liefdespoppen zijn de meest realistische sekspoppen die je overal kunt vinden. Ze zijn gemaakt om balans in de wereld te creëren en mensen de kans te geven het gevoel van vrede met zichzelf en de mensheid te ervaren.
De liefdespoppen op ware grootte komen in volwassen lichamen en het zijn de beste sekspoppen voor mannen. Deze levensgrote volwassen poppen zijn prachtig. Alles aan hen is perfect, te beginnen met hun haar, ogen, lippen, borsten en lichaamsgrootte.
Deze Nederlandse echtgenotesekspoppen zijn een van de eerste poppen ooit gemaakt, en het zijn goedkope echte poppen, ontworpen om voor iedereen betaalbaar te zijn.
De grote liefdespop heeft haar gezicht als een van haar meest opvallende kenmerken, en ze is onze best aanbevolen pop. Wanneer je deze pop koopt, ben je verzekerd van een levenslange voorraad plezierige seks, gratis gezelschap, vrede en duurzaamheid. Met de juiste zorg kun je er zeker van zijn dat deze pop jarenlang meegaat.
Het is geen verrassing meer om sekspoppen te vinden die precies op mensen lijken, omdat poppen oorspronkelijk zijn ontworpen om op mensen te lijken. Levensgrote neukpoppen zijn een van de meest succesvolle voorbeelden van moderne technologie en iedereen kan ze gebruiken.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 166cm |
| Borst lijn | 88cm |
| taille lijn | 56cm |
| Hippe lijn | 90cm |
| Schouder breedte | 38cm |
| Arm lengte | 66cm |
| Been Lengte | 104cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Dij Lijn | 46cm |
| Kalf Lijn | 30cm |
| Netto gewicht | 39,5 kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.