Beschrijving
Over haar
Hua is de perfecte vrouwelijke siliconen sekspop voor mensen die graag fantaseren over hun favoriete sexy fictieve personages. Dit komt omdat Hua een echte pop van siliconen is met een mooi, nauwsluitend sexy spinnenvrouwenkostuum. Met realistische en sexy echte siliconenpoppen zoals Hua, zul je zeker genieten van elk moment van het uitspelen van je fantasieën met je favoriete fictieve vixens.
Bovendien kan Hua's uiterlijk worden aangepast en aangepast aan uw exacte voorkeuren met behulp van een goede make-upset voor poppen. Als je klaar bent, kun je genieten van de beste menselijke poppenmake-up die Hua eruit zal laten zien als een belichaming van je sexy vrouwelijke personages, klaar om je wildste fantasieën uit te spelen.
Bovendien heeft Hua sexy rondingen die met veel aandacht voor detail en textuur zijn gemaakt om ervoor te zorgen dat ze er geweldig uitzien en aanvoelen om aan te raken. Haar huid is zacht en glad, net als haar borsten en kont, die gemaakt zijn om geweldig aan te voelen als je streelt, zuigt, streelt, knijpt en voelt.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 162cm |
| Borst | 94 cm |
| Onder Borst | 64cm |
| Taille | 60cm |
| Heup | 100cm |
| Arm lengte | 63cm |
| Schouder breedte | 39cm |
| Been Lengte | 81cm |
| Voeten Maat | 21cm |
| Orale diepte (alleen zachte kop) | 12cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 38kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.