Beschrijving
Over haar
De tepels van de robotachtige sekspop voelen niet aan als metaal. Ze lijken precies op de tepels van een vrouwenborst. Op de Shakira realdoll vind je een tepelhof die opbolt bij aanraking. Een Aziatische sekspop helpt je seksuele spanning te verlichten tijdens snelle sekssessies.
Jezelf opwinden met de seksscènes van de Sono Bisque-pop zet je seksuele zintuigen op scherp. De flexipop voor seks in Karachi heeft een skelet dat zorgt voor evenwicht tijdens de seks. Geen mens kan er trots op zijn dat hij een sekspop is, want een Realdollz-sekspop is onbaatzuchtig tijdens de seks.
Op zoek naar een goede sekspop? Onze sekspoppenwinkel heeft verschillende categorieën levensgrote sekspoppen. Dit omvat ook de mannelijke monster sekspop, die als zeldzaam wordt beschouwd in de levensechte sekspoppenindustrie. De lichaamsdelen van de Aziatische sekspop kunnen worden aangepast naar de gewenste grootte.
Dimensies
| Hoogte | 174 cm |
| Gewicht | 38,5 kg |
| Borsten | 89cm |
| Onder buste | 60,5 cm |
| Taille | 54cm |
| Heup | 101,5 cm |
| Schouder | 38cm |
| Dij | 55cm |
| Voet | 22cm |
| Vagina | 19cm |
| Anus | 17cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.