Beschrijving
Over haar
Deze anime sekspop stripverhaal echte pop is een geweldige aanvulling op je seksleven. Dankzij een goed gedetailleerd barbiepop lesbo sekspop ontwerp. Deze levensechte echte pop maakt seks met een robotpop een echt de moeite waard. Vandaar. Zoals de beste teen titans raven sekspop op de markt. Deze sekspop beste waarde echte pop is ontworpen om de meest seksueel meeslepende ervaring te bieden.
Bovendien is deze prachtige levensgrote sekspop een geweldige manier om je vrouw liefdespop seks te laten hebben. Dit betekent dat deze sekspop Naiomi liefdespop alle beste kwaliteiten heeft prachtige premium liefdespop.
Bovendien, als een echtgenoot neuken schuim sekspop. Je kunt het hoge niveau van realisme voelen dat elke centimeter van deze rondborstige sekspop buizen liefdespop weerspiegelt. Daarom kun je het beeld van een Aziatische sekspop waarderen elke keer dat je je ogen de kost geeft aan haar sexy levensechte lichaam.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 177cm |
| Borstbeeld | 92 cm |
| Taille | 71cm |
| Heup | 90cm |
| Arm | 66cm |
| Schouder breedte | 38cm |
| Been Lengte | 100cm |
| Voet lengte | 24 cm |
| Penis lengte | 15cm |
| Anale diepte | 20cm |
| Netto gewicht | 55kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.