Beschrijving
Over haar
Oneindige en ongelooflijke hoeveelheden seksuele bevrediging kunnen voortkomen uit deze levensgrote sekspoppen van 170 cm die te koop zijn. Elke echte man kan het niet laten om verslaafd te raken aan deze sekspop van 170 cm nadat hij lekker met haar heeft geneukt. Als je de meest verleidelijke sekspop in actie wilt zien, probeer dan deze entiteitspop, ze zal de wilde kant in je naar boven halen. Onder volwassen sekspoppen voor mannen is dit de beste die moeilijk overal te vinden is. Het is onmogelijk om niet meerdere rondes met haar te doen als je eenmaal bent begonnen. Zoals eerder vermeld, is ze buitengewoon verslavend en moeilijk te vergeten. Slechts één greep van haar prachtige grote borsten kan een man hard maken met een langdurige stijve. Mis deze geweldige kansstad niet om samen te zijn met iemand die zo verleidelijk is als deze schat. Ze zal je blij maken dat je er nooit over hebt nagedacht om haar te kiezen. Haar bekwaamheid in bed is ongeëvenaard, en met haar zouden de beste woorden om je ervaring te beschrijven geweldig zijn! Eindeloze gelukkige eindes! Klaarkomen met de grootste voldoening!
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 170cm |
| Borstbeeld | 80cm |
| Taille | 54cm |
| Heup | 90cm |
| Netto gewicht | 38kg |
| Orale diepte | 15cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.