Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 162cm |
| Borstbeeld | 90cm |
| Taille | 72cm |
| Heup | 95cm |
| Arm | 71cm |
| Schouder breedte | 43cm |
| Been Lengte | 88cm |
| Voet lengte | 25cm |
| Penis lengte | 20cm |
| Orale diepte | 12cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 49kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.