Beschrijving
Over haar
Wist je dat wij de beste waterdichte slanke poppen hebben? De levensechte mega sekspoppen zijn de beste betaalbare sekspoppen op de markt, met zelfs een betere kwaliteit dan de Junkrats Plan sekspop. De sekspop van 29 kilo is niet alleen realistisch gewogen, maar heeft ook een prachtig gezicht, waardoor ze snel uitverkocht is in de westerse sekspopwinkels in Pennsylvania. Het is niet nodig dat een vrouw seks heeft met een sekspop, maar als je deze video sekspop ziet, zullen mannen die hetzelfde doen ook niet als hard worden beoordeeld. Ze is een visioen in haar geheel. De waterdichte sekspop is perfect voor zwemmen of doucheseks, en je hoeft je geen zorgen te maken over schade aan de xnxx sekspop, in tegenstelling tot de Eskimo sekspoppen. Je zult plezier hebben om te zien hoe de sekspop hard en snel wordt geneukt en nog meer plezier om haar zelf te neuken.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Lichaamsgrootte | 172 cm B-cup |
| Netto gewicht | 39kg |
| Volledige buste | 79cm |
| Onder buste | 66cm |
| Taille | 58cm |
| Heup | 86cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Schouder | 38cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.