Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Lichaamsgrootte | 118 cm L-beker |
| Netto gewicht | 19kg |
| Volledige buste | 68cm |
| Onder buste | 48cm |
| Taille | 44cm |
| Heup | 68cm |
| Voet lengte | 19cm |
| Schouder | 28cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.