Beschrijving
Over haar
Hier presenteren we u de ultieme bevrediging van mannelijk genot in de vorm van een anale sekspop uit onze winkel. Zoals eerder vermeld, is dit product ontworpen om klanten een echte en plezierige seksuele ervaring te bieden, zodat ze hun fantasieën veilig kunnen bevredigen. Gemaakt van echt, menselijk huidachtig materiaal, zal elke aanraking net zo realistisch zijn als het aanraken van een menselijke huid. Realisme en de natuurlijke look garanderen ook de sensaties van de geslachtsgemeenschap, en de vrij zwevende gewrichten maken verschillende hoeken mogelijk.
Daarom heeft ons team van professionele sekspoppenmakers de meest gedetailleerde parameters geselecteerd en deze sekspop gecreëerd met stevige billen en delicate lippen. Gebruik hem alleen of maak je momenten met je partner nog spannender; deze anale sekspop belooft een geweldige ervaring die zijn weerga niet kent.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 169 cm |
| Borst | 80cm |
| Onder Borst | 67 cm |
| Taille | 57cm |
| Heup | 90cm |
| Arm lengte | 63cm |
| Schouder breedte | 35cm |
| Kalf lijn | 30cm |
| Dij lijn | 48cm |
| Been Lengte | 89cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Orale diepte (alleen zachte kop) | 12cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 34kg |
Poppen Galerij



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.