Beschrijving
Over haar
Hou je van een hoge kwaliteit neuken met een echte sekspop video? Weet je wat nog beter is? Een eigen cm sekspop video neuken met een echte pop. Dit betekent dat je op elk moment van de dag af 161 emma pop seks kunt hebben. Je hoeft geen afwijzingen meer te verdragen.
Daarom, met deze prachtige levensgrote echte pop. Jij kunt een gelukkige gehrman en zijn sekspop zijn. Terwijl je elke nacht of dag je wildste seksuele fantasieën verkent. Ongeacht wat je seksuele voorkeuren zijn. Dit is een geweldige kwaliteit sekspop vrouwelijke 2018 pop gemaakt om jou te bevredigen.
Bovendien is deze sekspop met mooie kont ook nog eens heel duurzaam. Dus met deze ina sekspop. Je kunt uitkijken naar een diep meeslepende realistische seks wanneer je maar wilt. Dit betekent dat deze fantastische seksrobotpop alle functies en functionaliteiten heeft die je nodig hebt voor een volledig realistische stoeipartij.
Dimensies
| Netto gewicht | 67,02 pond / 30,4 kg |
| Brutogewicht | 80,47 pond / 36,5 kg |
| Vaginale lengte | 6,89 inch / 17,5 cm |
| Anuslengte | 5,12 inch / 13 cm |
| Bovenste buste | 96 cm / 37,8 inch |
| Onder buste | 26,57 inch / 67,5 cm |
| Heupomtrek | 39,57 inch / 100,5 cm |
| Tailleomtrek | 23,03 inch / 58,5 cm |
| Beenomtrek | 23,43 inch / 59,5 cm |
| Been Lengte | 10,24 inch / 26 cm |
| Zithoogte | 22,44 inch / 57 cm |
| Heupbreedte | 60 cm / 23,62 inch |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.