Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 170cm |
| Bovenste buste | 78cm |
| Onder buste | 64cm |
| Taille | 55,5 cm |
| Heup | 85cm |
| Schouder | 33cm |
| Arm lengte | 63cm |
| Been Lengte | 93cm |
| Netto gewicht | 39kg |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij































































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.