Beschrijving
Over haar
Her submissive looks already tell you what she is good for. Most people do not know that ebony skinny mature sex doll can be used for BDSM, but if you have watched a lot of sex doll porn, you’ll realize that they can be used for almost anything you might desire. When they come in their sex doll case, you’ll find them in the same condition you ordered them. Her body is flexible enough to take anything you might try, so nothing is too extreme.
Een verdomde ebony magere volwassen sekspop is nog nooit zo goed geworden. Opblaaspoppen van deze kwaliteit waren nog nooit zo goedkoop. Je zou een van deze harmoniepoppen moeten kopen die we te koop hebben, zodat je zelf kunt ervaren hoe het voelt om een ebbenhouten magere, rijpe sekspop te neuken. Ze zijn probleemloos en zijn er alleen om uw tevredenheid te garanderen.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 175cm |
| Borst lijn | 85cm |
| taille lijn | 57cm |
| Hippe lijn | 88cm |
| Arm lengte | 65cm |
| Schouder breedte | 38cm |
| Kalf Lijn | 30cm |
| Dij Lijn | 50cm |
| Been Lengte | 82cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Netto gewicht | 39,5 kg |
| Orale diepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.