Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 164 cm plus |
| Borst lijn | 81cm |
| taille lijn | 59cm |
| Hippe lijn | 103cm |
| Arm lengte | 63cm |
| Schouder breedte | 38cm |
| Kalf Lijn | 34cm |
| Dij Lijn | 59cm |
| Been Lengte | 79cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Netto gewicht | 45kg |
| Orale diepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij

























































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.