Beschrijving
Over haar
Alma is een van onze beste en goedkoopste siliconen sekspoppen die je kunt gebruiken om zeer goede foto's van siliconen poppen te maken vanwege het hoge kwaliteitsniveau en realisme dat ze heeft. Alma ziet er niet alleen erg realistisch en goed gedetailleerd uit, maar heeft ook een hoog detailniveau dat zich vertaalt in zeer realistische texturen op al haar onderdelen.
Bovendien is deze volledig siliconen liefdespop gemaakt met behulp van siliconenmateriaal van de beste kwaliteit en de nieuwste technologie om het hoogst mogelijke niveau van realistische beelden te garanderen. Evenzo, als het om textuur gaat, heeft deze siliconen pop voor het hele lichaam een vergelijkbaar niveau van realistische textuur als de beste kwaliteit grote siliconen poppen.
Alma is zo goed gemaakt dat een man die seks heeft met een sekspop ongetwijfeld elke keer volledige bevrediging zal bereiken. Dankzij de realistische texturen op al haar zachte vrouwelijke rondingen en focuspunten zoals haar sappige borsten en haar sexy kont.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 158cm |
| Borst | 84cm |
| Onder Borst | 65cm |
| Taille | 85cm |
| Heup | 99cm |
| Arm lengte | 70cm |
| Schouder breedte | 37cm |
| Kalf lijn | 36cm |
| Dij lijn | 53cm |
| Been Lengte | 75cm |
| Voeten Maat | 21cm |
| Orale diepte (alleen zachte kop) | 12cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 43,5 kg |
Poppen Galerij
![]()
![]()
![]()
![]()
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.