Beschrijving
Over haar
Heb je je ooit voorgesteld om op een sekspop te rijden met een slanke en perfecte vorm? De sekspop Sophie is een droom die uitkomt. Deze sekspop van Britney Spears is de droom van elke jonge man die een plezierige tijd wil hebben met een lichtgewicht dame, omdat iedereen weet dat ze altijd uitstekend zijn in bed. Komt het bij je op waarom deze Savannah-sekspop zo beroemd is?
Op basis van de beoordelingen en complimenten van onze klanten waren onze geweldige klanten het er volledig mee eens dat de sekspop op de beste manier tot leven komt. Deze Disney-sekspop heeft enorme borsten en het meest romige poesje, gekruid met alle zoetheid van een vrouwenlichaam, zowel voor je seksuele fantasie als voor bevrediging. En er is ook harmonie-sekspopporno, een sekspop van 110 cm en een sekspop van 135 cm.
Deze harmonie-sekspopporno wordt geleverd met realistische delicate geslachtsorganen om je die perfecte levensstijl vol plezier te geven om je tot leven te laten komen. En ze heeft een brede keel met een verhitte temperatuur en vet, dus als ze je pijpt, krijg je het gevoel van orale seks met je dame.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 150cm |
| Borstbeeld | 95cm |
| Taille | 47cm |
| Heup | 83cm |
| Arm lengte | 56cm |
| Voet | 22cm |
| Netto gewicht | 40kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.