Beschrijving
Over haar
Lesbisch anaal gebouwde meest realistische dikke sekspop
Ben je nieuw bij het zijn van sapphic? Waarom oefen je niet met de sekspop Mila om lesbisch te zijn? Je hoeft geen sekspop te bouwen, Mila, of een sekspop te maken, want ze wordt al klaargemaakt voor gebruik, maar de dikke kont van de sekspop is perfect om vast te pakken en te masseren. Als je van konten houdt en van grote konten houdt, is zij de meest realistische neukpop voor dat doel. Met een dikke kont die past bij haar dikke dijen en leidt tot geweldige seks met een realistische sekspop, is Mila geweldig. De kont beweegt zo vloeiend dat je in de verleiding komt om een echte sekspopvideo te maken, en je kunt gerust je gang gaan.
De meeste echte sekspoppen hebben een handelbaar, klein kontje, maar als je meer wilt dan dat, dan is dit de liefdespop voor jou. Hoewel ze een prachtig gezicht en mooie, Parijse gelaatstrekken heeft, zal haar lichaam je verbijsteren in stilte, en je kunt niet anders dan ervan genieten. Ze heeft een metalen skelet op ware grootte en kan verschillende poses en posities aannemen, gewoon voor jouw plezier. Ze heeft drie openingen voor plezier, haar mond die je ook een geweldige pijpbeurt kan geven, haar kutje dat je heel dicht bij de hemel brengt, en haar mooie, ronde kont.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 158cm |
| Borstbeeld | 83cm |
| Taille | 50cm |
| Heup | 78cm |
| Arm lengte | 63cm |
| Voet | 21cm |
| Netto gewicht | 34kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.