Beschrijving
Over haar
Seksuele poppen geven een gevoel van orgastisch geluk, een geweldige stressverlichter. Onze seksspeeltjespop is gemaakt van het beste, meest duurzame materiaal. Dit materiaal zorgt ervoor dat de levensgrote seks eruit ziet als een menselijke vrouw, met alle seksuele gebieden compleet.
Er is nu veel vraag naar onze Kimber-liefdespoppen. Dit komt omdat terwijl je poppenbeffen op haar uitvoert, ze in je mond squirt en blijft trillen. Dit is uitstekend omdat deze eigenschap precies hetzelfde is als bij de menselijke vrouw.
Het naakt zien van een sekspop is een geweldige manier om opgewonden te raken. Vlak voor je staat een realistische naakte sekspop met een lichaam dat alleen in fantasieën te zien is. Haar volle borsten en de aanblik van haar vagina doen je verlangen naar meer.
Voor reisdoeleinden hebben we ook de sexy liefdespop. Je kunt haar leeg laten lopen en haar onderweg meenemen. Deze levensechte sekspop doet ook net zoveel als de levensgrote neukpoppen. Het heeft een roze ogende tepelhof, hoewel je de kleur kunt kiezen.
Een live sekspop is gebruiksvriendelijk en geeft betekenis aan jouw fantasieën. Je kunt raar, kinky en agressief zijn zonder de emoties van de neukpop in je hart te hebben.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 168cm |
| Borstbeeld | 90cm |
| Taille | 53cm |
| Heup | 85cm |
| Schouder | 35cm |
| Arm | 60cm |
| Been | 95cm |
| Voet | 22cm |
| Netto gewicht | 36kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.