Apraksts
Par viņu
Seksuālās lelles sniedz orgasma laimes sajūtu, lieliski mazina stresu. Mūsu seksa lelle ir izgatavota no vislabākā un izturīgākā materiāla. Šis materiāls liek dabiskajam dzimumam izskatīties kā sievietei ar visām seksuālajām zonām.
Mūsu Kimber mīlas lelles tagad ir ļoti pieprasītas. Tas ir tāpēc, ka, kamēr jūs viņai veicat lelles kunnilingu, viņa šļakstās un turpina vibrēt jūsu mutē. Tas ir lieliski, jo šī īpašība ir tieši tāda pati kā sievietei.
Seksa lelles redzēšana kailu ir lielisks veids, kā uzbudināties. Jūsu priekšā ir reālistiska kaila seksa lelle ar augumu, ko var redzēt tikai fantāzijās. Viņas pilnās krūtis un maksts skats liks jums vēlēties vairāk.
Mums ir arī seksīgā mīlas lelle ceļojumu vajadzībām. Jūs varat iztukšot viņu un pavadīt viņu ceļā. Šī reālistiskā seksa lelle arī dara tikpat daudz kā dabiska izmēra drāžā lelles. Tam ir rozā izskata areola, lai gan jūs varat izvēlēties krāsu.
Dzīvā seksa lelle ir lietotājam draudzīga un piešķir jēgu jūsu fantāzijām. Jūs varat būt dīvains, ķildīgs un agresīvs, ja sirdī nejūtat sasodītās lelles emocijas.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 168 cm |
| Krūtis | 90 cm |
| Viduklis | 53 cm |
| Gurns | 85 cm |
| Plecu | 35 cm |
| Arm | 60 cm |
| Kāja | 95 cm |
| Pēda | 22 cm |
| Neto svars | 36 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 17 cm |
Leļļu galerija











Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.