Beschrijving
Over haar
Op de lijst met de ‘meest levensechte sekspoppen’ vind je veel TPE-liefdespoppen, maar wat als we zouden zeggen dat je de beste TPE-sekspoppen in onze liefdespoppenwinkel kunt vinden? Maak kennis met V, de full-size vrouwelijke sekspop van je dromen. Er is iets zo elektrisch aan haar gezicht dat je nauwelijks weg kunt kijken. En als je dat doet, zul je naar haar lichaam moeten kijken, want wauw! Alles, van haar perfecte schouders tot haar parmantige tieten, perfectie!
Deze zeer neukbare pop straalt sexappeal uit, en we weten niet zeker of het haar vakkundig opgemaakte poppenmake-up is of haar bonzende lichaam. Je houdt misschien niet van de zwarte vrouwelijke sekspoppen, maar je zult van haar genieten omdat ze de rondingen heeft die bij zwarte vrouwen voorkomen. Wat dat betreft absoluut de meest levensechte sekspop.
Ze is DE sekspop voor mij, jou en iedereen, en dat komt omdat we allemaal van een beetje avontuur en een beetje pit houden. Deze brunette schoonheid heeft een buikpiercing, een strakke buik en de meest sexy borsten ooit, en ze geeft meestal de voorkeur aan echte mannelijke sekspoppen, maar ze neemt jou ook mee, hunk! 😉 De beste echte sekspop binnen handbereik? Wie zou haar niet willen?
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 158cm |
| Borstbeeld | 80cm |
| Taille | 56cm |
| Heup | 83cm |
| Schouder | 32cm |
| Arm | 50cm |
| Been | 83cm |
| Voet | 19cm |
| Netto gewicht | 33kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.