Beschrijving
Over haar
Dit is een goed gedetailleerde realistische mannelijke echte pop sekspop. Een die is gebouwd om aan al je seksuele behoeften te voldoen. Dankzij een combinatie van zeer realistische looks en vleesachtig gevoel. Deze sekspop Beyonce liefdespop heeft alle beste functies die je nodig hebt in een premium scarlett johansson sekspop.
Verder, in termen van functies. Deze furrie suit sekspop zit boordevol geavanceerde functies. Je vindt het alleen in een trap sekspop latex pak pornopop. Daarom is sekspop verhuur Californië niet iets waar je in geïnteresseerd zou zijn. Dit komt omdat deze sekspop café echte pop
heeft alle functies die nodig zijn voor volledige seksuele stimulatie. Hierdoor is deze piper doll sex de perfecte seksuele metgezel. Bovendien is deze love hina sex doll zeer duurzaam. Dit betekent dat je talloze rondes van volledig meeslepende, verbluffende zadoll sex doll sex kunt verkennen.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 165cm |
| Netto gewicht | 50kg |
| Borstbeeld | 85cm |
| Taille | 70cm |
| Heup | 90cm |
| Mondelinge diepte | 13cm |
| Anale diepte | 17cm |
| Penis | 18cm |
Poppen Galerij





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.