Beschrijving
Over haar
Laten we beginnen met de meest exquise pop – het repertoire van de beste sekspoppen die je kunt vinden bij Sex Doll Lounge. Dankzij de perfectie die we moeten gebruiken en de aandacht voor detail van onze poppen, ziet de illusie er echt echt uit. Wil je het gevoel hebben dat je orale seks hebt met een beroemdheid die je leuk vindt? Ons assortiment is gevarieerd om je toegang te geven tot verschillende huidskleuren en aanpasbare opties om aan elke voorkeur en wens te voldoen.
Laat lage frequentie THN die de meest stealth-make-up maken, maar die ook een must zijn voor topprestaties om hem maximaal verlangen te geven. Geen verrassing dat elk van onze poppen eruitziet als een anatomische kopie van een echt meisje met een zachte huidachtige textuur om u de meest authentieke interactie te geven.
Breng de hele pleziermissie naar een hoger niveau en verras de anderen door de meest gewenste sekspoppen van Sex Doll Lounge te brengen, zoals jouw fantasie eruit zou zien. Maar het zou werkelijkheid kunnen worden.
Dimensies
| Materiaal | TPE-kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 158cm H-cup |
| Schouder | 31cm |
| Bovenste borst | 89cm |
| Onderste borst | 59cm |
| Taille | 56cm |
| Heup | 101,5 cm |
| Dijbeen omtrek | 54cm |
| Kuitomtrek | 32cm |
| Beenlengte | 82cm |
| Voeten lengte | 21,5 cm |
| Netto gewicht | 41kg |
| Monddiepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.