Beschrijving
Over haar
Anatomisch correcte sekspoppen zijn schaars, maar als je je herinnert hoe realistisch de sekspop was in de CSI 'my sex doll'-aflevering, dan heb je een behoorlijke verwachting van deze liefdespop. Geen enkele ex-popvideo zal dit ooit doen, Eric the Midget echte pop recht doen. De hete videosekspop is een buitenaardse sekspop, een van de weinige in haar soort. Als een 132cm TPE sekspop, pornoster en sekspop, is ze de perfecte kandidaat voor de tumblr masters BDSM sekspop van het jaar. Ze heeft de perfecte volwassen sekspoppoesje, en alleen kijken zal voelen alsof je jezelf op het randje brengt met je eigen genot. Het beste is dat je het poesje van deze liefdespop kunt aanpassen, zodat je
Hij is afneembaar, zodat je hem overal mee naartoe kunt nemen, of vast, zodat je niets hoeft te missen tijdens het neuken.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 170 cm D-cup |
| Schouder | 33cm |
| Bovenste borst | 84cm |
| Onderste borst | 62 cm |
| Taille | 58cm |
| Heup | 88cm |
| Dijbeen omtrek | 50cm |
| Kuitomtrek | 30cm |
| Beenlengte | 85cm |
| Voeten lengte | 22cm |
| Netto gewicht | 37,5 kg |
| Monddiepte | Niet beschikbaar |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.