Beschrijving
Over haar
Getting into the game of being a sex doll supplier – the basic sex doll is the answer. Being a specialist in the marketing of this product, I am quite sure that our product is the most unique one among others. The dolls are crafted using silicone material and are designed to look exactly like a human being. These sex dolls are the ones that guarantee your clients the satisfaction they expect from you and they will come back for more. A perfect simulation is a result of our detailed work, realistic movements, expressions, and intimacy. We are not less than our customers would expect it to be so. Through the provision of a secret package, to become a supplier of our elementary sex dolls is a single step process. Innovate your business today with our world-changing product!
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 158cm |
| Bovenste buste | 80cm |
| Onder buste | 65cm |
| Taille | 50cm |
| Heup | 80cm |
| Been | 78cm |
| Voet | 19cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
| Orale diepte | 12cm |
| Netto gewicht | 30kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.