Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 168cm |
| Borstbeeld | 80cm |
| Beneden buste | 62 cm |
| Heup | 92 cm |
| Taille | 52cm |
| Schouder | 37cm |
| Arm lengte | 68cm |
| Handlengte | 15cm |
| Been Lengte | 90cm |
| Mondeling | 12cm |
| Vaginaal | 22cm |
| Anus | 14cm |
| Voet lengte | 23cm |
| Nek omtrek | 28cm |
| Netto gewicht | 33KG |
Poppen Galerij










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.