Beschrijving
Over haar
Met gezond lang haar, een rond gezicht en vierkante kaken is deze sexy sekspop zo'n schoonheid, verbluffend op elke manier die je maar kunt bedenken. Als je deze levensechte sekspop in de slaapkamer krijgt, zul je nooit teleurgesteld zijn. Haar doordringende blik geeft het gevoel dat jij de enige persoon bent die er toe doet in haar wereld, wat zoetheid toevoegt aan de intimiteit waar je naar verlangt. Deze echte pop heet Paris, en natuurlijk is deze schattige pop, net als de stad Parijs, zo mooi om te zien.
Voor sommige mensen is het niet genoeg om een sekspop te kopen voor seksuele activiteiten; ze hebben ook een gezelschapspop nodig, een pop waar ze gewoon bij kunnen zitten en die een genot is om naar te kijken. Parijs is hiervoor de beste sekspop. Deze realistische sekspop beschikt over uitstekende slaapkamervaardigheden en een mooie uitstraling. Deze schattige pop krijgen is een twee-in-één-service krijgen. Bovendien is het een goedkope sekspop en helemaal betaalbaar. Je hoeft je bank niet kapot te maken voordat deze echte pop van jou wordt.
Ik waarschuw van harte dat je deze liefdespop krijgt en een ander soort seks, voldoening en vreugde ervaart. Grijp nu je liefdespop.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 168cm |
| Borst | 90cm |
| Taille | 53cm |
| Heup | 95cm |
| Been Lengte | 82cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
| Orale diepte | 12cm |
| Netto gewicht | 35kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.