Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | C-cup van 160 cm |
| Netto gewicht | 36kg |
| Borstbeeld | 83cm |
| Taille | 53cm |
| Heup | 92 cm |
| Schouder | 36cm |
| Arm | 50cm |
| Hand | 15cm |
| Been | 85cm |
| Voet | 21cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.