Beschrijving
Over haar
Dit is een van de meest gedetailleerde en realistische aibei poppen op de markt. Dankzij een goed gedetailleerd ontwerp. Deze echte sekspop dwergliefdespop biedt je favoriete seksuele fantasieën. Van de zeer realistische looks van een levensgrote lichtgewicht gevulde sekspop. Tot de vleesachtige texturen van een premium volwassen echte pop.
Bovendien, als je je afvraagt waarom vrouwen bang zijn voor sekspoppen. Dan biedt deze prachtige real life love doll een vrij duidelijke aanwijzing. Dus, net als de eerste mannelijke sekspop die op de markt kwam. Deze sissy sex doll creampie love doll is zijn tijd ver vooruit.
Mooroever, deze levensechte mannelijke sekspop biedt de heetste neukscènes van een mannelijke sekspop gif. Vandaar, als zus zich gedraagt als een sekspop. Je kunt je wildste seksuele fantasieën opnieuw creëren. Vandaar, deze kleine enorme tieten sekspop heeft de looks en feel van een prachtige echte echte pop.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 159cm |
| Borstbeeld | 80cm |
| Taille | 56cm |
| Heup | 82cm |
| Arm | 57cm |
| Been | 68cm |
| Voet | 21cm |
| Netto gewicht | 32kg |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.