Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 165 cm |
| Krūškurvja augšdaļa | 115 cm |
| Krūškurvja apakšējā daļa | 54 cm |
| Viduklis | 45 cm |
| Gurns | 91 cm |
| Plecu | 33 cm |
| Arm | 66 cm |
| Kāja | 75 cm |
| Pēda | 18 cm |
| Neto svars | 42 kg |
| Mutes dziļums | 15 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 15 cm |
Leļļu galerija











Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.