Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 165 cm |
| Rindkere ülemine osa | 115 cm |
| Alumine rind | 54 cm |
| Vöökoht | 45 cm |
| Hip | 91 cm |
| Õlg | 33 cm |
| Arm | 66 cm |
| Jalg | 75 cm |
| Jalg | 18 cm |
| Neto kaal | 42 kg |
| Suuline sügavus | 15 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 15 cm |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.