Apraksts
Par viņu
Seksa industrija attīstās, un līdz ar šīm izmaiņām tika ieviesti jauni veidi, kā piedzīvot labākus orgasmus. Šeit mēs esam redzējuši, ka tiek ieviestas reālistiskas lelles, kas ir uzlabotas no vecajām uzspridzinātajām lellēm vai manekena lellēm pagātnē. Īstas kā lelles ir kļuvušas par 21. gadsimta zvaigznēm, pat importējot varoņus no slavenām videospēlēm. Tas noveda pie videospēļu seksa leļļu ieviešanas. Iedomājieties savu iecienītāko videospēļu atskaņotāju, kas ir pilna izmēra mīlas lelle un pielāgota jūsu vēlmēm, ja vēlaties lielas krūtis vai resnus augšstilbus, viņa to ieguva. Šīs pilna izmēra seksa lelles ir tik foršas. Šīs vīriešu dzimuma lelles tiek slavētas par to dabisko sajūtu.
mazas seksa lelles pamazām ir iezagušās arī ainā. Smailas krūtis, plakani vēderi ar gariem gludiem zīdainiem matiņiem, kas stiepjas gar muguru. Šīs reālistiskās lelles ir pārāk labas, lai tās palaistu garām. Veicot tikai dažas modifikācijas, lai tās personalizētu, jūs varat to iegūt sev. Iegādājieties to savām seksuālajām vajadzībām vai vienkārši izmēģiniet lietas kopā ar savu partneri.
Neesiet garlaicīgi, papildiniet lietas ar elastīgu mazu seksa lelli. Sasodieties ar īstu lelli un izbaudiet to pats.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 166 cm |
| Krūtis | 65 cm |
| Viduklis | 53 cm |
| Gurns | 79 cm |
| Neto svars | 28 kg |
| Mutes dziļums | 12 cm |
| Maksts dziļums | 22 cm |
| Anālais dziļums | 18 cm |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.