apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Aukštis | 166cm D taurė |
| Pilna krūtinė | 82 cm |
| Po krūtine | 67 cm |
| Juosmuo | 59 cm |
| Klubas | 88 cm |
| Pečių plotis | 38 cm |
| Kojos ilgis | 81 cm |
| Batų dydis | 35 cm |
| Makšties gylis | 16 cm |
| Analinis gylis | 13 cm |
| Grynas svoris | 43 kg |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.