apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 158 cm |
| Viršutinė krūtinės dalis | 85 cm |
| Po krūtine | 68 cm |
| Juosmuo | 50 cm |
| Klubas | 85 cm |
| Kojos | 80 cm |
| Pėda | 19 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
| Burnos gylis | 12 cm |
| Grynas svoris | 30 kg |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.