apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | Silikonas |
| Aukštis | 155 cm |
| Grynas svoris | 31 kg |
| Pilna krūtinė | 77 cm |
| Po krūtine | 55 cm |
| Taurė | F |
| Juosmuo | 53,5 cm |
| Klubas | 88,5 cm |
| Oralinis | Neprivaloma |
| Makštis | 18 cm |
| Anus | 18 cm |
| Pečius | 33 cm |
| Ranka | 65 cm |
| Kojos | 77 cm |
| Pėda | 21,5 cm |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.