apibūdinimas
Apie ją
Say hello to the pinnacle of life like pussy- the Lick Sex Doll. This sexual doll is manufactured in black ebony to meet your wildest sexual desires and fantasies. Her obsessiveness with details, starting from her face and ending at her torso will make you think of her as a real person. But that is not all, the thing that really makes this doll stand out, is the fact that one gets to pretend the doll is a real life sex doll. She can literally bend and twist her body in a very realistic manner and every move seems to be a pure pleasure.
This toy is a creation of our highly qualified team who understands our customers’ want and requires. Due to its extremely non-porous surface the actual feedback received during ‘skin-like’ interaction is more pleasureful compared to the already hard to beat actual skin sensation.
Feast your eyes, and tickle your fancy with the Ebony Pretends Sex Doll of the modern era today!
Matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Aukštis | 159 cm |
| Krūtinė | 82 cm |
| Po krūtine | 59 cm |
| Juosmuo | 58 cm |
| Klubas | 94 cm |
| Rankos ilgis | 49 cm |
| Pečių plotis | 30 cm |
| Šlaunų linija | 52 cm |
| Kojos ilgis | 92 cm |
| Pėdų dydis | 21 cm |
| Burnos gylis (tik minkšta galva) | 12 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
| Grynas svoris | 33,7 kg |
Lėlių galerija








Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.