apibūdinimas
Apie ją
Pastaraisiais metais į suaugusiųjų pramogų lygą įtraukėme naują ir gana šaunią narę – tai silikonines lėles, kurių dydžiai verti pagirti, o jas galima įsigyti sekso lėlių rinkiniuose. Šios gyvos lėlės pagamintos iš tankiausios, aukštos kokybės silikoninės medžiagos, kad suteiktų juntamą jausmingą tiesą ir šiek tiek natūralumo. Tiesą sakant, jie išmoko savo metus sukurti visus šių kreivių lėlių aspektus – nuo seksualių išlinkimų iki lūpų išvaizdos.
Jie ne tik atrodo kaip tikri žmonės, bet ir pasižymi daugybe skirtingų laisvės savybių, tokių kaip plaukų spalva ir stilius. Joms būdingos lengvai sulenkiamos jungtys ir primesti rėmeliai, leidžiantys tas lėles pastatyti į bet kurią norimą padėtį.
Įsigykite šiltesnio sekso potraukio, kurio niekada nejautėte per visą savo gyvenimą, su įspūdingiausiais mūsų kada nors gamintais silikoniniais lėlių rinkiniais! Užsisakykite juos gauti dabar, kad būdami namuose laisvalaikiu galėtumėte įgyvendinti visas savo fantazijas.
Matmenys
| Medžiaga | TPE galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 160cm D-puodelis |
| Pečius | 33 cm |
| Viršutinė krūtinė | 86 cm |
| Apatinė krūtinė | 58,5 cm |
| Juosmuo | 53 cm |
| Klubas | 83 cm |
| Šlaunies apimtis | 45,5 cm |
| Blauzdas Girtas | 27,5 cm |
| Kojos ilgis | 85 cm |
| Pėdų ilgis | 22 cm |
| Grynas svoris | 33,5 kg |
| Burnos gylis | 12 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.